Çin parsiyel

ULUSLARARASI TAŞIMACILIK

Çin Parsiyel | Threeline Lojistik

Çin parsiyel

ULUSLARARASI TAŞIMACILIK

Çin Parsiyel | Threeline Lojistik

Çin parsiyel

ULUSLARARASI TAŞIMACILIK

Çin Parsiyel | Threeline Lojistik

Çin parsiyel

ULUSLARARASI TAŞIMACILIK

Çin Parsiyel | Threeline Lojistik

PREV
NEXT

Uluslararası Taşımacılık | Çin Parsiyel

Uluslararası Taşımacılık

Çin Parsiyel konusunda uluslararası lojistik hizmeti veren Threeline Lojistik, müşteri odaklı çözümler üreterek farklılık yaratmaktadır. Öncelikle iş sürecinin planını yapıyor, yük ve evrakları takip ediyor, ihtiyaca yönelik olarak organize oluyor, rekabetçi fiyatlar sunuyoruz. Bizimle tanışmak, çalışmak isterseniz sizi de bir çay içmeye bekleriz. Telefon: +90 212 676 1281

Uluslararası Taşımacılık: Gelişmiş ülkelerde uluslararası taşımacılık ve uluslararası taşımacılık kavramı, taşıma ve tedarik boyutundan çok daha ileri bir anlam ifade ediyor. Hemen hemen her sektörün vazgeçilmez bir unsuru haline gelen uluslararası lojistik, işletmeleri değişime zorluyor.

Çalışanlar, müşteriler, tedarikçiler ve hissedarlar gibi farklı beklentileri ve talepleri olan paydaşları bir araya getiren uluslararası lojistik zinciri, etkin bir değişim yönetimi gerektiriyor. Ayrıca böyle bir hizmetin gerçekleştirilmesine imkân sağlayacak olan altyapı çalışmalarının (Liman, demiryolu, karayolu, antrepo, hususlar gibi) sağlayacağı fayda da önemli bir yer tutuyor.

Ülkemiz, uluslararası lojistik özelinde stratejik bir konuma sahip olması dolayısıyla mevcut altyapısının geliştirilmesi, ulaştırma politikalarındaki hızlı değişim ve bu konudaki  mevzuatların  uygunlaştırma çalışmaları ile uluslararası lojistik sektörün parlayan yıldızlarından biri olarak dikkat çekiyor.

Uluslararası taşıma sektöründe emin adımlarla ilerleyen firmamız,  lojistik kelimesinin tanımına uygun bir şekilde hizmet vermeyi amaçlıyor. Gerek gümrüklü ve gümrüksüz antrepolarda, gerekse de çözüm ortağımız olan gümrük müşavirliği ile kapınızdan alınan yükünüzü istediğiniz yere, alternatif uluslararası taşıma şekilleri ile teslim ediyoruz.

Threeline Lojistik

Merter Meridyen İş Merkezi, Ali Rıza Gürcan Cad., Eski Çırpıcı Yolu Sok., No:1/409
Zeytinburnu / İstanbul - TÜRKİYE

Tel:  +90 212 676 1281 - Fax: +90 212 676 1282   Mail:  info@threelinelojistik.com

HER TÜRLÜ SORULARINIZ İÇİN BİZE YAZIN

Çin Parsiyel - Threeline Lojistik Bütün sorunları bize iletmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Arkadaşlarımız 09:18:30 arası en geç 2 saat içinde sorularınıza cevap veren maili size iletmiş olacaklardır. Yada daha hızlı cevap almak isterseniz +90 212 676 1281 numaralı telefonu arayarak her biri kendi bölgesinde yüksek tecrübeye sahip ekip arkadaşlarımızdan canlı destek alabilirsiniz.

TOP